Ana Sayfa » Ferforje Ankara

Ferforje Ankara

Ferforje Ankara

Malzemeli yada malzemesiz her türlü çelik konstrüksiyon isleri, dükkan ve ev çati kaplama isleri, otomatik garaj kapi sistemleri, balkon, pencere  ve binalarin iç ve dis mekanlarinda demir ve sacdan mamül ürünlerin imalat ve montajina yönelik uygulamalar yapmaktayiz.

Uygulama Alanlarimiz

 DEMIR DOGRAMA

Isin yapilacagi mekanda kesif yapip net ölçüler alarak ise basliyoruz. Kaliteli malzeme ,titiz isçilik ve müsteri memnuniyeti bizim için en önemli hususlardir.

Garaj kapilari, Demir kapi,   Sundurma, Yangin merdiveni, Posta kutusu, Posta kutulu bina giris kapisi, Ferforjeli bina giris kapilari ,Çelik Merdiven, Asma kat, Su deposu, Korkuluk, Pencere korkulugu, Bahçe Korkulugu,  Bahçe kapilari, Beton kaliplari, Rayli Kapilar, Ferforjeli Çevre Korkulugu, Çelik su deposu, pencere demiri, balkon demiri, teras kapatma, saç metal kalip isleri, otopark demiri, saç kepenk imalati, montaji  ve ihtiyaçlariniza özel imalatlarimizla hizmetindeyiz.

 FERFORJE

ferforje ankara metalin sanata dönüstügü bir üründür. Kapilara, pencerelere veya evlerin iç ve dis bölümlerine süsleme amaciyla isitilip döverek yapilan dövme demir manasindadir.  Günümüzde ferforje  imalatini seri ve ekonomik hale getirmek için birçok yerde hazir motifler kullanilmaktadir. Yaptigimiz ferforje ürünlerden bazilari sunlardir: Ferforje merdiven korkulugu, ferforje balkon korkulugu, ferforje bina giris kapisi, ferforje bahçe giris kapisi, ferforje bahçe duvari üstü korkulugu, ferforje bahçe aksesuari ve mobilyasi, ferforje samdan, ferforje avize, ferforje masa, ferforje sehpa, ferforje sandalye, ferforje ayna, ferforje yatak basligi, ferforje etajer, ferforje vitrin, ferforje perde kornisi ve ferforje sezlong. Ürün örneklerimizi sitemizin diger sayfalarinda görebilir dilediginiz farkli bir ferforje modeline göre imalat ve montaj yapabiliriz.

 ÇELIK ÇATI:

Çelik tasiyici yapilarda hafif, estetik, demonte edilebilir, hizli monte edilen en dogru malzemeyi kullanarak çelik çatilar olusturuyoruz.

Çelik Yapilarin Avantajlari :

 • Yapinin toplam agirliginin düsük olmasi sebebiyle depremde hasar görme riski çok düsüktür.
 • Montaji hizlidir
 • Malzeme sarfiyati daha azdir.
 • En önemlisi ekonomiktir.
 • Yapinin sökülmesi gerektigin çok az bir fireyle ayni malzeme baska bir yapida tekrar kullanilabilir.
 • Büyük açikliklara sahip kapali alanlar olusturmaya imkan saglar
 • Iyi tasarlanmis projelerde iskele olmaksizin montaj yapilabilir.

 Prensiplerimiz

 • Müsteri memnuniyeti
 • Kaliteli malzeme, kaliteli isçilik,
 • Taahhüt edilen sürede teslim

 

Ferforje nedir ,Bir demirin yüksek sıcaklıklarda yada soğuklarda, işlenerek desen verme sanatının en güzel tanımlamasıdır. ferforje demirler isteğe bağlı olarak hazır ,veya ustanın kendi elleriyele hazırlamış olduğu  demirlerin birleşmesiyle oluşturulan yılların birikiminin ve tecrübenin işle birleşmesidir .Ankara da  Ferforje işlerinizde hizmetinizdeyiz .Ankara Ferforje,ferforje Ferforje ürünlerin özellikleri

 1. Güzelliktir Medeniyettir. görünüş olarak incelikler taşır.
 2. Güvenliği en üst sınırlara taşır .dışardan balıkdığında insana güven huzuru verir.
 3. Güçlüdür ve Dayanıklılıdır.çevresel etkenler ne olursa olsun güçlü bir dayanım gösterir.
 4. Bakımı çok kolaydır.pek bakım istemez ,
 5. Uzun ömürlüdür.yıllardır yeni gibi kalmaktadır ,
 6. Çevreye saygılıdır.birçok ortama uyum sağlar ortamı ısıtır sıcaklık verir.

Tel: 0312 355 03 90 pbx  Gsm: 0535 234 39 16 – 0537 211 47 13